Sezóna 2012-2013

12.8.2012 1.KOLO 1.triedy OM OFK 2010 KURIMA – TJ DRUŽSTEVNÍK OSIKOV 3:2(2:0)

góly OFK : Michal OLEJÁR , Róbert ŠAMKO, Róbert BAČA

žk : M.Murcko

zostava OFK :M.Kyjovský –  M.Matej (od 60.min.R.Bača),  J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko, O.Podubinský (od 52.min.S.Ilek), M.Hudaček /K/, M.Olejár, J.Humeník – R.Šamko, M.Cubjak

Pred 100 divákmi rozhodoval F.Kundra

V úvodnom kole ročníka 2012/2013 sa predstavili naši chlapci v dobrom svetle ,od úvodu predvádzali pekný kombinačný futbal a už v 3.min. sa ujali vedenia, keď si na priamy kop M.Murcka nabehol M.Olejár a v pokľaku hlavou otvoril gólový účet zápasu a sezóny. Vzápätí mal dobrú šancu J.Humeník, ale jeho strela z voleja tesne minula odkrytú bránku hostí. Tí na druhej strane tiež spálili dobrú príležitosť, keď na dobre kopnutý priamy kop z pravej strany nedočiahli traja osamotení hráči hostí. Z našich M.Cubjak bol pri svojom sóle rýchlejší ako lopta a ani hlavička J.Humeníka neskončila v bránke hostí. Až v 30.min. premenil brejk R.Šamko a zvýšil na 2:0. Bol to krásny futbal ,na ktorý sa dalo pozerať a musel divákov v 1.polčase potešiť. Aj keď v šatni bolo odhodlanie hrať to isté aj v 2.polčase, proti bol súper, ktorý zrýchlil pohyb a napádanie našich hráčov a prevzal opraty zápasu do svojich rúk. Nevedeli sme vpredu loptu podržať a obrana pod tlakom robila chyby. Hostia znížili po spleti chýb v obrannej činnosti nášho mužstva  tvrdou strelou zvnútra 16-ky na 1:2 v 55.min. Naša hra už nebola taká kvalitná ako v 1.polčase, na ihrisku pribudlo nervozity a hostia nastrelili pravú tyč našej bránky. M.Kyjovský sa predviedol dvoma dobrými zákrokmi pri priamych kopoch hostí. Naši chlapci zvýšili svoj náskok v 67.min. gólom striedajúceho R.Baču 3:1. Boli sme nebezpeční z každého protiútoku a len rozhodca a smola M.Cubjaka (raz zblízka prestrelil a raz trafil brvno bránky hostí) zabránili tomu, aby sme svoj náskok ešte zvýšili. Pri snahe o zvýšenie nášho náskoku sme zabudli na obranu, rozhodca postavenie hráča hostí mimo hry nepostrehol a ten z brejku znížili na 2:3. Ďalšie šance si už ani jedno mužstvo nevypracovalo a tak sa naši chlapci tešia z prvého víťazstva v tejto sezóne.

ostatné výsledky :

Smilno – Gerlachov 1:1,, Lopúchov – Bartošovce 2:3, Koprivnica – N.Tvarožec 4:0, Zborov – Abrahámovce 2:0, Kružľov – Hažlín 1:0, Dubinné – Marhaň  4:1 (ŠTK zápas kontumovala na 3:0 – neoprávnený štart hr. Marhane)

19.8.2012 2.kolo OFK 2010 KURIMA – OŠK SMILNO 5:1 (3:1)

góly OFK : Róbert ŠAMKO 2, Matúš MURCKO, Ján HAJDUK, Róbert BAČA

žk : O.Podubinský

zostava OFK : J.Goliáš – M.Hudaček/K/, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – O.Podubinský (od 50.min.R.Bača), J.Hajduk, M.Olejár (od  62.min.S.Ilek), J.Humeník – R.Šamko (od 69.min. M.Matej), M.Cubjak

pred 300 divákmi rozhodoval : J.Feckanin st.

Na Kurimský „kermeš“ sme privítali hostí zo Smilna a chlapci predviedli parádny výkon, okorenený krásnymi gólmi. Po opatrnom začiatku už v 12.min. otvoril skóre R.Šamko, ktorý doklepol odrazenú loptu za chrbát brankára hostí. Ďalšie strely R.Šamka a M.Cubjaka zmaril hosťujúci brankár a J.Humeník a J.Hajduk nemierili presne. Druhý gól pridal exportnou krížnou strelou do šibenice M.Murcko v 26.min. a o 10 min. ho napodobnil parádnou strelou z priameho kopu J.Hajduk 3:0. Domáci dominovali na ihrisku, predvádzali pekný kombinačný futbal, no do polčasu už neskórovali aj keď strela M.Cubjaka skončila na brvne bránky hostí. Hostia znížili z ojedinelého protiútoku po hlavičke P.Paľu 1:3. Druhý polčas bol tiež jasne v réžii domácich a v 55.min. ušiel obrane hostí s chuťou hrajúci R.Šamko a zvýšil na 4:1. V 58.min. už bolo 5:1 , keď po chybe brankára hostí skóroval striedajúci R.Bača. Hostí sme k ničomu nepustili a tí pôsobili len v roli štatistov. Ďalšie šance domácich však ostali nevyužité a tak hostia môžu byť radi, že dostali len 5 gólov. Výkon našich chlapcov bol výborný , potešili veľkú divácku kulisu a po dvoch kolách sú na 2.mieste tabuľky 1.triedy !!!

ostatné výsledky:

Osikov – Marhaň 1:3 (ŠTK zápas kontumovala 3:0 -neoprávnený štart  hráča Marhane), Hažlín – Dubinné 0:5, Abrahámovce – Kružľov 0:6, Bartošovce – Koprivnica 3:2, N.Tvarožec – Zborov 4:2, Gerlachov – Lopúchov 4:0

26.8.2012  3.kolo TJ HVIEZDA LOPÚCHOV – OFK 2010 KURIMA 1:1 (0:0)

gól OFK : vlastný Lopúchov

žk : J.Hajduk

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Hudaček/K/, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – J.Humeník, J.Hajduk (od.67.min.M.Matej), M.Olejár (od 53.min. R.Bača), S.Ilek – R.Šamko (od 84.min.O.Podubinský), M.Cubjak (od 79.min. J.Uhrín)

pred 80 divákmi rozhodoval J.Macek

Aj v 1.tohosezónnom zápase vonku naši chlapci potvrdili dobrú formu a herne sa v Lopúchove ukázali v dobrom svetle. Už v 1.min. po prihrávke J.Humeníka ušiel obrane hostí R.Šamko, no jeho šancu mu zlikvidoval brankár domácich. Bola to akási predzvesť toho, že naši hráči sa budú v koncovke trápiť a tak sa aj stalo. Už v 1.polčase sme mohli vyhrávať rozdielom dvoch-troch gólov, ale lopta si cestu do siete nenašla. 2.polčas sme začali sústredene, so snahou skórovať, no chlapci sa predbiehali v zahadzovaní šancí a tak si gól dali domáci v 77.min., keď striedajúci R.Bača sa odvážne predral stredom obrany domácich a jeho polostrela, polocenter sa odrazila za chrbát domáceho brankára. Domácich to osmelilo, aj keď dopredu sa dostávali len nakopávanými loptami a našu bránku ohrozili z priamych kopov a pri jednom z nich sa prezentoval výborným zákrokom M.Kyjovský. Hralo sa rýchlo a protiútoky sa striedali v rýchlom slede na oboch stranách ihriska. Keď sa už zdalo ,že si z Lopúchova odvezieme všetky tri body, M.Matej zbytočne na hranici pok.územia fauloval prenikajúceho útočníka domácich a tí po centri z priameho kopu a dorážke vyrovnali v 90.min. na konečných 1:1. Pri lepšej koncovke a koncentrácii v závere zápasu sme mohli vyhrať , no aj tak patrí mužstvu poďakovanie za odovzdané výkony a v tabuľke sme obhájili skvelé 2.miesto.

 

ostatné výsledky:

Smilno – Osikov 0:0, Koprivnica – Gerlachov 0:0, Zborov – Bartošovce 3:1, Maraň – Hažlín 4:0 (ŠTK zápas kontumovala 0:3 – neoprávnený štart hráča Marhane), Dubinné -, Abrahámovce 4:0, Kružľov – N.Tvarožec 4:0

2.9.2012 4.kolo OFK 2010 KURIMA – TJ DRUŽSTEVNÍK KOPRIVNICA 1:0 (0:0)

gól :Róbert ŠAMKO

žk:J.Randár, J.Hajduk, M.Murcko

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Hudaček/K/, J.Randár, J.Hajduk,M.Murcko – R.Bača (od85.min.F.Žatkovič), M.Olejár, J.Humeník,S.Ilek – O.Podubinský (od 60.min.M.Matej), R.Šamko (od 86.min.J.Goliáš)

pred 150 divákmi rozhodoval M.Berecký

V 4.kole sme privítali futbalistov s Koprivnice a bol to zatiaľ najťažší súper v tejto sezóne. Hostia hrali rýchly, technický futbal no naši chlapci sa im vo všetkom vyrovnali a tak v remízovom zápase rozhodli skúsenosti našich chlapcov podporené vynikajúcim výkonom brankára Kyjovského, ktorý zmaril štyri čisté šance hostí. Aj brankár súpera podal veľmi dobrý výkon, viackrát svojich podržal a dvakrát mal šťastie, keď ho zachránili žrde jeho bránky. O výsledku sme rozhodli až v 86.min., keď po priamom kope z ľavej strany a trme-vrme pred bránkou hostí dokopol loptu smerujúcu do siete bránky hostí R.Šamko. Tak ako sme o body prišli v závere zápasu v Lopúchove, dnes bolo šťastie na našej strane a dá sa povedať, že so šťastím sme porazili veľmi ťažkého súpera a naďalej sme na 2.mieste tabuľky 1.triedy majstrovstiev okresu Bardejov ! Teší nás aj debut F.Žatkoviča v kategórii dospelých.

 

ostatné výsledky:

Osikov – Hažlín 4:3, Abrahámovce – Marhaň 1:3 (ŠTK zápas kontumovala 3:0- neoprávnený štart hráča Marhane), N.Tvarožec – Dubinné 2:2,  Bartošovce – Kružľov 1:0, Gerlachov – Zborov 4:0, Smilno – Lopúchov 2:4

9.9.2012 5.kolo TJ MAGURA ZBOROV – OFK 2010 KURIMA  2:1 (1:0) 

gól OFK : Martin CUBJAK  

žk: J.Mikula

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Matej, J.Randár /K/, M.Škvarek, M.Murcko – J.Humeník, M.Olejár, J.Mikula, S.Ilek – M.Cubjak, R.Šamko (od 76.min.F.Žatkovič)

pred 150 divákmi rozhodoval S.Končár

Pred zápasom mal ťažkú úlohu tréner hostí E.Gmitter, keď na zápas nemohli nastúpiť z rôznych príčin viacerí hráči (M.Hudaček, O.Podubinský, R.Bača, J.Hajduk, J.Uhrin, J.Zamborský), no aj tak sme chceli v Zborove bodovať. Proti bol nielen súper ,ale najmä hlavný rozhodca, ktorý má veľký podiel na víťazstve domácich. Naši chlapci v 1.polčase hrali so zabezpečenej obrany, uzavreli priestor pred našou bránkou a snažili sa o rýchle protiútoky. Strely domácich z diaľky našu bránku neohrozili a na druhej strane vo veľkej šanci zlyhali R.Šamko a J.Mikula. V 43.min. videl azda len sám rozhodca faul na domáceho útočníka a priamy kop prekvapil zle postaveného M.Kyjovského. 2.polčas sme začali odvážnejšie, zrýchlili sme pohyb a boli lepším mužstvom.Vyrovnávajúci gól po krásnej akcii a pohotovom zakončení zaznamenal M.Cubjak a poslal gólový pozdrav svojej zosnulej mamke do neba 1:1. Krížna strela J.Humeníka letela tesne vedľa domácej bránky. M.Kyjovský bravúrne vyrazil strelu domácich z 18.metrov. V 65.min. M.Kyjovský vybehol na kraj 16-ky, loptu rukou vyrazil na roh, domáci hráč bežiaci popri ňom spadol na zem a p. rozhodca z polovice ihriska videl zasa len on sám 11-ku !!! Domáci sa popod nos usmievali a pok.kop premenili. Našich hráčov si potom vpredu strážili  nielen domáci obrancovia, ale hlavne rozhodca a tak sme na vyrovnanie nemali dosť síl psychických a v závere ani fyzických. Prehrať takto zápas nás veľmi mrzí, no ideme ďalej. Dúfame, že sa do zostavy vrátia hráči, ktorí nám dnes chýbali a už doma proti Kružľovu to bude zápas len medzi futbalistami a nie boj proti mužovi s píšťalkou.

ostatné výsledky :

Lopúchov – Osikov 3:0, Koprivnica – Smilno 3:0 kont.(hostia nepricestovali), Kružľov – Gerlachov 0:2m Bartošovce – Dubinné 1:2, Marhaň -N.Tvarožec 2:0 (ŠTK zápas kontumovala 0:3- neoprávnený štart hráča Marhane), Hažlín – Abrahámovce 2:1

 

16.9.2012 6.kolo OFK 2010 KURIMA – TJ STROJÁR KRUŽĽOV 2:0 (0:0)

góly OFK : Ján HAJDUK (z pok.kopu), Róbert BAČA

ŽK : J.Zamborský, J.Hajduk

ČK : R.Šamko

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Hudaček/K/, J.Randár, J.Zamborský (od 74.min.M.Matej) M.Murcko – J.Humeník, J.Hajduk, M.Olejár (od 46.min. M.Cubjak), S.Ilek (od 61.min. R.Bača) – M.Škvarek (od 88.min. J.Uhrin)

pred 120 divákmi rozhodoval M.Harčár

Do zostavy sa vrátili hráči, ktorí chýbali v Zborove a na výkone to bolo vidieť. Tempo hry udávali naši hráči a hostia sa zväčša bránili. Strelu M.Murcka vytlačil spod brvna brankár hostí a nabezpečná krížna strela letela tesne vedľa pravej žrde bránky hostí. Domácich v tlaku zabrzdilo vylúčenie R.Šamka v 37.min.,ktorý si neudržal nervy na uzde a sotil do obrancu hostí a potom aj do ich brankára, ktorí ho vyprovokovali nevhodnými poznámkami. V druhom polčase, aj keď len s 10. hráčmi boli domáci stále lepší a 1.gól zaznamenali v 69.min., keď J.Hajduk premenil pok. kop za ruku hráča hostí v 16-ke. Hostí sme pustili len ku strelám s väčších vzdialeností, s ktorými nemal M.Kyjovský väčšie problémy. Skóre zápasu uzavrel v 86.min. striedajúci R.Bača, ktorý sa dravo predral do pok.územia a nedal brankárovi hostí šancu. Všetci  hráči na ihrisku zabojovali (aj za vylúčeného R.Šamka) a ak by takáto zostava nastupovala pravidelne, z Kurimy sa budú body odvážať len ťažko. Po tomto víťazstve sme sa opäť prebojovali na 2.miesto tabuľky 1.triedy.

ostatné výsledky :

Osikov – Abrahámovce 2:2, N.Tvarožec – Hažlín 5:1, Bartošovce – Marhaň 3:1(ŠTK zápas kontumovala 3:0 – neoprávnený štart hráča Marhane), Dubinné Gerlachov 0:2, Smilno – Zborov 1:0, Lopúchov – Koprivnica 2:6

23.9.2012 7.kolo TJ DUBINNÉ – OFK 2010 KURIMA 2:1 (1:0)

gól OFK : Jozef HUMENÍK

ŽK : M.Škvarek

zostava OFK : M.Kyjovský (od 46.min.J.Goliáš) – M.Matej, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – J.Humeník, M.Škvarek, M.Olejár (od 66.min. O.Podubinský), S.Ilek – B.Katinger (od 46.min.J.Uhrin), M.Cubjak

pred 220 divákmi rozhodoval M.Berecký

V derby stretnutí sa hralo o prvé miesto tabuľky a naši chlapci začali odvážne, no z úvodného tlaku dosiahli len sériu rohových kopov. Postupne domáci začali preberať iniciatívu a v 18.min. sa ujali vedenia, keď nedorozumenie J.Randára a M.Kyjovského využil P.Hvišč a poľahky skóroval. Šancu J.Humeníka zmaril včasným vybehnutím brankár domácich J.Hvišč. Domáci Jurko sa dostal do troch veľkých príležitostí, pri ktorých sa vyznamenal M.Kyjovský  a raz istému gólu zabránil na päťke J.Randár. Druhý polčas mali naši chlapci viac z hry , lepšie kombinovali, no v čase ich najväščieho tlaku ušiel obrane hostí L.Kraus a aj pomocou teču J.Randára prekonal bezmocného J.Goliáša, ktorý vystriedal po polčase zraneného M.Kyjovského. Dve strely M.Škvareka tesne minuli bránku domácich a M.Cubjaka a O.Podubinského vychytal aj so šťastím brankár domácich. Zníženie z našej strany prišlo až v 81.min.gólom J.Humeníka po peknej akcii našich. Viac ako jeden gól sme schopní dať neboli, dnes to na súpera nestačilo a tak sa po zápase tešili domáci zo šťastného víťazstva.

ostatné výsledky:

Koprivnica – Osikov 1:0, Marhaň – Gerlachov 3:2 (ŠTK zápas kontumovala 0:3 – neoprávnený štart hráča Marhane), Hažlín – Bartošovce 3:1, Abrahámovce – N.Tvarožec 1:2, Zborov – Lopúchov 5:3, Kružľov – Smilno 4:0

30.10.2012 8.kolo OcFK MARHAŇ – OFK 2010 KURIMA 1:1 (0:0)

gól OFK : Matúš MURCKO

ŽK : M.Murcko

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Matej, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – J.Humeník (od 78.min. J.Uhrin), J.Hajduk (od 67.min. J.Mikula), M.Olejár (od 67.min.O.Podubinský), S.Ilek – M.Cubjak, R.Šamko

pred 250 divákmi rozhodoval J.Olejár

Ďalšie susedské derby sme po dohode odohrali na ihrisku v Marhani (odveta v jari sa bude hrať v Kurime) a proti zdatnému súperovi chlapci podali bojovný a zodpovedný výkon. Domáci hrali veľmi tvrdo a agresívne, čo zjavne našim hráčom nevyhovovalo a tak to napohľad nebol pekný futbal, no svoju kvalitu určite mal. V 1.šanci sa ocitol R.Šamko, ktorý si na hranici 16-ky pekne spracoval loptu a z voleja vystrelil tesne vedľa. Potom sa dostali k slovu domáci, ktorí nastrelili z priameho kopu brvno našej bránky. Pri dvoch šanciach M.Sokola sme mali šťastie a ďalšie strely kryl M.Kyjovský. Po rohu S.Ileka sa lopta odrazila od brvna domácej bránky. 2.polčas sme začali náporom, no po závare pred domácou bránkou J.Hajduk vystrelil len tesne vedľa pravej žrde domácej bránky. V 47.min. domáci zahrávali priamy kop a M.Halek loptu pekne zatočil ponad múr a nedal M.Kyjovskému šancu 1:0. Postupne domáci prebrali iniciatívu , no svoje veľké príležitosti trestuhodne zahadzovali. V 80.min. M.Murcko zahrával na polovici ihriska priamy kop, J.Mikula pohybom pomýlil domáceho brankára a lopta skončila v sieti 1:1. V závere nás ešte podržal M.Kyjovský a svojou bojovnosťou sme vydreli cenný bod. Chlapci sú síce dokopaní a dobití, ale s pocitom dobre vykonanej práce môžu byť so sebou spokojní . Škoda len , že domáci funkcionári sa za gesto, keď sme im ochotne vyhoveli so žiadosťou o odohratie zápasu v Marhani (mali tam „kermeš“) nevedia ani len poďakovať…

 

NAKONIEC ŠTK V JARNEJ ČASTI TENTO ZÁPAS KONTUMOVALA 0:3 ZA NEOPRÁVNENÝ

ŠTART HRÁČA MARHANE, KTORÝ HRAL CELÚ JESEŇ NA FALOŠNÝ REG.PREZKAZ….

 

ostatné výsledky:

Smilno – Dubinné 2:6, Kružľov – Lopúchov 0:0, Osikov – N.Tvarožec 2:0, Gerlachov – Hažlín 3:0 kont. (hostia nenastúpili), Koprivnica – Zborov 2:1, Bartošovce – Abrahámovce 1:0

7.10.2012 9.kolo ŠŠK pri ZŠ Hažlín – OFK 2010 KURIMA 2:1 (2:0)

gól OFK : Matúš MURCKO

ŽK : J.Humeník, M.Olejár

zostava : M.Kyjovský – S.Gmitter, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – O.Podubinský, M.Olejár, J.Humeník, S.Ilek ( od 46.min. J.Mikula) – R.Šamko ( od 51.min. M.Cubjak), J.Uhrin ( od 68.min. M.Škvarek)

pred 120 divákmi rozhodoval : R.Vizvári

V upršanom počasí sme na zápas nastúpili s odhodlaním na 1.víťazstvo vonku v tejto sezóne. Herne to bolo dobré, ale po dvoch lacných góloch sme polčas prehrávali 0:2. 2.polčas sme boli o triedu lepším mužstvom, no k domácim sa pridal hlavný rozhodca a stačili sme len znížiť pekným gólom M.Murcka v 60.min., ktorý po zahratí roh.kopu nedal  domácemu brankáravi šancu. Prakticky celý 2.polčas domáci len odkopávali lopty čím ďalej od svojej bránky, no gólovo sme sa už nepresadili a výsledok nás určite mrzí. Momentálne v tomto mužstve nie je hráč, ktorý by svojimi výkonmi a gólmi naštartoval ostatných a tak sa výsledkovo vonku trápime…Ak vonku nie sme schopní dať viac ako jeden gól, pritom ľahko inkasujeme, tak v tejto súťaži môžme u súpera vyhrať len veľmi ťažko.

ostatné výsledky:

Zborov – Osikov  3:2, Kružľov – Koprivnica 1:0, Dubinné – Lopúchov  4:2, Marhaň – Smilno 3:0 kont. (hostia nenastúpili na zápas), Abrahámovce – Gerlachov  0:2, Nižný Tvarožec – Bartošovce 8:0

14.10.2012 10.kolo OFK 2010 KURIMA – TJ POKROK ABRAHÁMOVCE 4:2 (3:0)

góly OFK : Michal OLEJÁR, Jaroslav UHRIN, Stanislav ILEK, Róbert BAČA 

ŽK : M.Hudaček

zostava : S.Gmitter – M.Hudaček/K/, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – O.Podubinský, J.Humeník, M.Olejár (od 60.min.R.Bača), S.Ilek – R.Šamko (od 83.min. B.Hegeduš), J.Uhrin

pred 140 divákmi rozhodoval A.Dubovecký

Po troch zápasoch vonku sme doma privítali Abrahámovce a 1.polčas sme zvládli s prehľadom skúseného mužstva. V 18.min.otvoril skóre zápasu nádhernou strelou z diaľky Michal Olejár.O 6.min. na to zvíšil J.Uhrin po samostatnom úniku na 2:0 a v 38.min. uzavrel skóre 1.polčasu S.Ilek. Hostia v 54.min. znížili na 1:3, my sme začali svoje príležitosti zahadzovať a tak hostia vycítili šancu. Až v 81.min. sa presadil striedajúci R.Bača tak, ako len on vie a bolo rozhodnuté. Hostia ešte v závere znížli na 2:4, ale 3 body po dobrom výkone ostali doma. Hostia tiež podali vcelku dobrý výkon a boli nebezpečnejší ako sme si pred zápasom mysleli.

ostatné výsledky :

Osikov – Bartošovce 1:0, Gerlachov – N.Tvarožec 3:1, Smilno – Hažlín 2:1, Lopúchov – Marhaň 1:2 (ŠTK zápas kontumovala 3:0 – neoprávnený štart hráča Marhane), Koprivnica – Dubinné 4:1, Zborov – Kružľov 0:0

21.10.2012 11.kolo TJ BUSOV NIŽNÝ TVAROŽEC – OFK 2010 KURIMA 2:1 (1:0)

gól OFK : Róbert BAČA

ŽK : M.Hudaček

zostava : M.Kyjovský – M.Matej, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – J.Humeník, M.Hudaček, M.Olejár (od 70.min.B.Katinger), S.Ilek (od 55.min.R.Bača),  M.Cubjak ( od 60.min. R.Šamko), O.Podubinský

pred 100 divákmi rozhodoval T.Koščuško

Výsledky 1:2 vonku sú nám v tejto sezóne asi súdené …Vo vyrovnanom 1.polčase boli náznaky šancí na oboch stranách, no brankári boli pozorní. Gól sme inkasovali po zbytočnom faule pred našou 16-kou po priamom kope, keď inak výborný M.Kyjovský situáciu podcenil a do kabín sme išli s jednogólovým mankom. Aj v druhom polčase to bol na malom ihrisku v N.Tvarožci dobrý futbal a boli to opäť domáci , ktorí zvýšili svoje vedenie po ďalšom priamom kope, keď vyrazenú loptu M.Kyjovským hosťujúci hráč doklepol do siete. Nám sa podarilo znížiť v 70.min. gólom striedajúceho R.Baču. Ďalšie príležitosti už nevyužilo ani jedno mužstvo, aj keď šance na to mali obaja súperi. Zasa útechou môže byť len ocenenie nášho výkonu domácimi . Vraj sme boli jedno z najlepších mužstiev čo tam hralo, no za to sa body nedávajú…

ostatné výsledky :

Kružľov – Osikov  3:0, Dubinné – Zborov  2:0, Marhaň – Koprivnica 1:1, Hažlín – Lopúchov 1:2, Abrahámovce – Smilno 3:0, Bartošovce – Gerlachov 0:2

28.10.2012 12.kolo OFK 2010 KURIMA – TJ ČERHOV BARTOŠOVCE 2:1 (0:0)

góly OFK : M.arek HUDAČEK, Pavol SKONC

ŽK : R.Bača

zostava : M.Kyjovský – M.Matej, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – O.Podubinský, M.Hudaček/K/, M.Olejár (od 67.min. Pavol Skonc), S.Ilek (od 56.min. R.Šamko), J.Humeník, R.Bača

pred 100 divákmi rozhodoval J.Macek

Aj tento zápas skončil výsledkom 2:1, ale konečne v náš prospech. Boli to doslova vydreté 3 body, lebo pre nás je čím ďalej, tým väčšie umenie streliť gól. Na ihrisku sme boli lepším mužstvom, udávali sme tón hry, no čo dokážeme zahodiť, tak to už by bolo na jeden film. Po nerozhodnom 1. polčase zdvihol bojovú zástavu nášho mužstva jeho kapitán M.Hudaček a v 50.min. otvoril skóre zápasu. Na 2:0 zvyšoval vo svojom 1.štarte za dospelých, dnes oslavujúci 18.narodeniny PAVOL SKONC strelou spoza 16-ky k pravej tyči bránky hostí. Keď hostia videli našu nemohúcnosť v koncovke , tak po rýchlom protiútoku v 80.min.znížili na 1:2, ale viac sme im nedovolili. Takéto víťazstva sú najcennejšie a  týmto výsledkom sme si udržali domácu neporaziteľnosť a vyhrali sme všetky domáce zápasy v jesennej časti sezóny. Len škoda , že sa nájdu aj takí naši fanúšikovia, ktorí si to neuvedomujú a svojimi pokrikmi na pohode našim chlapcom rozhodne  nepridávajú, ba priam ich urážajú a to si chlapci určite nezaslúžia.

ostatné výsledky :

Osikov – Gerlachov 1:1, Smilno – N.Tvarožec 2:4, Kružľov – Dubinné 3:1, Zborov – Marhaň 0:5 (ŠTK zápas kontumovala 3:0 – neoprávnený štart hráča Marhane). Koprivnica – Hažlín 4:1 , Lopúchov – Abrahámovce 1:1

4.11.2012 13.kolo ISKRA GERLACHOV – OFK 2010 KURIMA 4:1 (2:1)

gól OFK : Róbert BAČA

ŽK : J.Humeník, M.Olejár

zostava : M.Kyjovský – M.Matej, J.Randár ( od 56.min.S.Ilek), J.Zamborský, M.Murcko,  O.Podubinský (od 56.min.R.Šamko), M.Hudaček, M.Olejár (od 56.min. J.Mikula), J.Humeník – R.Bača, M.Cubjak (od 75.min. J.Uhrin)

pred 200 divákmi rozhodoval J.Feckanin st.

Vedúcemu celku tabuľky sme boli ako tak vyrovnaným súperom len v 1.polčase. Na vedúci gól domácich po priamom kope a hlavičke domáceho útočníka v 18.min., sme odpovedali gólom R.Baču z 37.min. Domáci ešte do prestávky stihli dať druhý gól po rýchlej kombinácii v 44.min. Hneď v úvode 2.polčasu domáci zvýšili v 47.min., keď pok.kop za hranie rukou M.Murcka v 16-ke domáci hráč s istotou premenil. Postupne sa ukázali väčšie skúsenosti a aj kondícia domácich, ktorí idú pevne za svojim cieľom – postupom. Naši chlapci 30.min. v 2.polčase len pozerali, čo s nimi súper robí. Až v závere sme sa dostali do dvoch dobrých príležitostí , ale skórovať sa nám nepodarilo. Domáci boli lepší a zaslúžene vyhrali.

ostatné výsledky :

Dubinné – Osikov 3:1, Marhaň – Kružľov  0:0, Hažlín – Zborov  0:1, Abrahámovce – Koprivnica 1:3, N.Tvarožec – Lopúchov  3:0, Bartošovce – Smilno  3:1

11.11.2012 14.kolo TJ DRUŽSTEVNÍK OSIKOV – OFK 2010 KURIMA 0:1 (0:1)

gól OFK : Ondrej PODUBINSKÝ

ŽK : M.Matej ,  R.Šamko

zostava : M.Kyjovský ( od 70.min. J.Uhrin) – M.Matej, J.Randár, M.Hudaček/K/, M.Murcko – O.Podubinský, J.Humeník, M.Olejár, B.Katinger, S.Ilek (od 53.min.R.Šamko) – R.Bača,

pred 80 divákmi rozhodoval A.Dubovecký

V predohrávanom 1.kole odvetnej časti sa nám to konečne podarilo a vyhrali sme svoj 1.zápas vonku. Nervóznym domácim hráčom, ktorí hneď v úvode zahodili tutovku sa nedarilo, naopak naši hrali so zabezpečenej obrany na rýchle protiútoky, čím dostávali domácich pod tlak. V 26.min. si loptu krásne hruďou spracoval O.Podubinský a strelou z voleja pod brvno nedal domácemu brankárovi šancu. Strela S.Ileka trela brvno domácej bránky a z veľkého množstva rohových kopov sme tiež nič nevyťažili. V 2.polčase pribúdalo viacero tvrdých zákrokov a nervozity tak na ihrisku, ako aj v hľadisku. My sme boli pevní v obrane a tak sa po rýchlych protiútokoch dostávali naši hráči do veľkých šancí, ktoré však trestuhodne zahadzovali. Ak by sme tieto premenili, bol by to pre domácich debakel a tak sme sa o výsledok obávali až do posledného hvizdu rozhodcu. V 70.min. sa zranil náš brankár M.Kyjovský a záverečných 20.minút odchytal M.Murcko, ktorý dokázal, že je platným hráčom na každom poste. Pred ťažkou jarnou odvetou by tento výsledok mal byť povzbudením pre všetkých hráčov. Prezimujeme na 7.mieste tabuľky a ak sa podarí zlepšiť koncovku, tak v jari budeme tvrdým orieškom pre každého súpera.

ostatné výsledky :

Gerlachov – Smilno  6:0, Bartošovce – Lopúchov  2:3, N.Tvarožec – Koprivnica  3:2, Abrahámovce – Zborov  2:0, Hažlín – Kružľov  1:1, Marhaň – Dubinné 3:0 (ŠTK zápas kontumovala 0:3 – neoprávnený štart hráča Marhane)

1.5.2013 15.kolo OFK SMILNO – OFK 2010 KURIMA  1:5 (1:3)

góly OFK : Jozef MIKULA 2, Stanislav ILEK 2, Jaroslav UHRIN

zostava OFK : M.Kyjovský – R.Bača, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – J.Humeník, J.Mikula, Ján Uhrin (od 85.min.S.Gmitter), S.Ilek – R.Šamko, Jaroslav Uhrin

pred 120 divákmi rozhodoval Olejár – Rondzik, Mihaľ

V dohrávanom zápase boli naśi chlapci lepším mužstvom a ak by premenili aspoň polovicu svojich šancí, bol by výsledok dvojciferný.

ostatné výsledky :

Dubinné – Hažlín 4:3, Marhaň – Osikov 2:1, Kružľov – Abrahámovce 7:0, Zborov – N.Tvarožec 1:1, Koprivnica – Bartošovce 4:0, Lopúchov – Gerlachov 0:1

14.4.2013 16.kolo OFK 2010 KURIMA – TJ HVIEZDA LOPÚCHOV 3:1 (2:0)

góly OFK : Jaroslav UHRIN, Róbert ŠAMKO, Ján UHRIN 

ŽK : M.Murcko

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Hudaček/K/, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – J.Humeník, J.Hajduk, Ján Uhrin (od 67.min. O.Podubinský), S.Ilek – Jaroslav Uhrin (od 58 min. R.Bača), R.Šamko

pred 150 divákmi rozhodovali : C.Zamborský – J.Čisárik, S.Končár

Prvé stretnutie v roku 2013 začali obe mužstvá s chuťou a hosťujúci L.Mikula už v 5.min. ušiel domácej obrane, no jeho strela skončila vedľa pravej žrde bránky M.Kyjovského. Domáci sa ujali vedenia v 9.min. po rohovom kope Jána Uhrina, keď si na bližšiu tyč nabehol jeho brat Jaroslav Uhrin a hlavičkou nedal šancu brankárovi hostí. V 13.min. zvyšoval vedenie domácich R.Šamko, ktorý dokopol brankárom vyrazenú loptu do siete. Domáci mali celý 1.polčas značnú prevahu, no ďalšie šance nepremenili. V druhom polčase sa hra postupne vyrovnala a boli to hostia, ktorí sa dostávali do dobrých príležitostí, no tie zmaril brankár Kyjovský, pomohla mu obrana, alebo boli hostia nepresní. Domáci zvyšovali na 3:0 strelou z priameho kopu. Svoj 1.gól v drese OFK strelil Ján Uhrin. Jediný gól hostí zaznamenal v 70.min. L.Mikula. V 72.min. nepremenil domáci J.Hajduk pokutový kop za ruku v 16-ke hostí. Potom sa hostia dostali do ďalších sľubných šancí a domáci sa až do konca zápasu obávali o výsledok.

ostatné výsledky:

Gerlachov – Koprivnica 10:1, Abrahámovce – Dubinné 2:0, Hažlín – Marhaň 1:5, Osikov – Smilno 3:2, N.Tvarožec – Kružľov 0:1, Bartošovce – Zborov – nehrali pre nespôsobilý terén

21.4.2013 17.kolo TJ DRUŽSTEVNÍK KOPRIVNICA – OFK 2010 KURIMA 6:0 (3:0)

ŽK : J.Hajduk, T.Tvardzik

zostava OFK : M.Kyjovský – F.Žatkovič, J.Hajduk, J.Randár, T.Tvardzik (od 46.min. D.Kraus), J.Humeník (od 78.min. O.Podubinský), M.Hudaček/K/, Ján Uhrin (od 66.min.Pavol Skonc), S.Ilek – L.Tiš, R.Šamko (od 55.min.R.Bača)

Pre naše mužstvo prišla veľká facka v podobe vysokej prehry, ktorá nemusela byť, ak by sme svoje veľké príležitosti premenili a mali trochu šťastia. Nastrelili sme v zápase 3-krát žrď a domácim padlo do bránky skoro všetko, do čoho kopli.

pred 150 divákmi rozhodovali : Končár – Gambaľ, Daňko

ostatné výsledky :

Hažlín – Osikov 1:0, Dubinné – N.Tvarožec 6:0, Marhaň – Abrahámovce 3:2, Kružľov – Bartošovce 4:0, Zborov – Gerlachov 0:1, Lopúchov – Smilno 4:0

18.KOLO 28.4.2013 OFK 2013 KURIMA – TJ MAGURA ZBOROV 0:1 (0:0)

ŽK : M.Hudaček

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Matej, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – J.Humeník, M.Hudaček, Ján Uhrin (od 70.min.S.Gmitter), S.Ilek – R.Šamko, B.Katinger (od 56.min. O.Podubinský)

Hostia boli v tomto veľmi kvalitnom zápase na prekvapenie lepším mužstvom, no ani naši chlapci sa nevzdávali ľahko. Hostia v 60.min. nepremenili pok.kop, ktorý M.Kyjovský zneškodnil a gól po našich nepremenených šanciach zaznamenali až v 89.min.

pred 150 divákmi rozhodovali : Kica – Macek

ostatné výsledky :

Osikov – Lopúchov 3:1, Smilno – Koprivnica 1:3, Gerlachov – Kružľov 0:4, Dubinné – Bartošovce 4:4, N.Tvarožec – Marhaň 1:0, Abrahámovce – Hažlín 2:2

19.KOLO 5.5.2013  TJ STROJÁR KRUŽĽOV – OFK 2010 KURIMA 3:0 (2:0)

ŽK : M.Hudaček

zostava OFK : M.Kyjovský – J.Zamborský, J.Randár, H.Hudaček/K/, M.Murcko – R.Bača, S.Gmitter (od 61.min. B.Bezeg), J.Mikula, S.Ilek – R.Šamko (od 61.min. Pavol Skonc), Jaroslav Uhrin

pred 220 divákmi rozhodovali : Dubovecký – Jacečko, Michalov

S veľmi ťažkým súperpm sme dokázali odohrať výborný zápas a len dve hrubé chyby v závere 1.polčasu nás zrazili na kolená a domáci odhchádzali na prestávku s dvojgólovým vedením. Aj v 2.polčase sme statočne odolávali a vždy, ak to bolo možné sme aj my pohrozili rýchlym protiútokom.

ostatné výsledky :

Abrahámovce – Osikov 2:1, Hažlín – N.Tvarožec 1:2, Marhaň – Bartošovce 3:0, Gerlachov – Dubinné 4:1, Zborov – Smilno 3:1, Koprivnica – Lopúchov 1:2

20 KOLO 12.5.2013 : OFK 2010 KURIMA – TJ DUBINNÉ 6:3 (3:2)

góly OFK : Jozef HUMENÍK 3, Ján UHRIN, Jaroslav UHRIN, Róbert  ŠAMKO

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Matej, J.Randár, J.Hajduk, M.Murcko – R.Bača, S.Ilek ( od 71.min. F.Žatkovič), Ján Uhrin – Jaroslav Uhrin, O.Podubinský (od 62.min. R.Šamko)

Na derby sme nastúpili c cieľom vrátiť súperovi prehru z jesene, ale úvod bol z našej strany vlažný a súper po rýchlych protiútokoch viedol v 17.min. už 2:0. Tréner domácich potom poprehadzoval zostavu a výsledok sa vzápätí dostavil. Strelecky sa zobudil J.Humeník a v priebehu 22.- 27. min dvomi gólmi vyrovnal stav zápasu – 2:2. Ešte do polčasu sme výsledok otočili po premenenom pokutovom kope Jánom Uhrínom – 3:2. Druhý polčas bol plne v našej réžii a po 3. góloch sme vyhrávali 6:2. Hostia boli nebezpeční len z rýchlych protiútokov, či po štandardných situáciách a dokázali po jednom takomto útoku znížiť v poslednej min. na 6:3. Bolo to pekné, slušné derby, v ktorom zaslúžene naši chlapci zvíťazili a potešili svojich priaznivcov.

Pred 270 divákmi rozhodoval R.Leško

ostatné výsledky :

Osikov – Koprivnica 1:0, Lopúchov – Zborov 2:1, Smilno – Kružľov 2:3, Gerlachov – Marhaň 2:1, Bartošovce – Hažlín 1:0, N.Tvarožec – Abrahámovce 4:0

21.KOLO 19.5.2013 : OFK 2010 KURIMA – OcFK MARHAŇ 1:5 (1:2)

gól OFK : Dominik KRAUS

ŽK : Ján Uhrín

zostava OFK : M.Kyjovský – M.Hudaček, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – J.Humeník, F.Žatkovič (od 57.min. P.Stronček), Ján Uhrin (od 64. min. T.Tvardzik), S.Ilek – O.Podubinský, D.Kraus (od 57.min. R.Šamko)

V ďalšom derby zápase k nám prišiel súper ako veľmi dobré mužstvo a hlavne jeho rýchli útočníci robil našej obrane veľa problémov. V 1.polčase sa hostia ujali vedenia po rohovom kope tak trocho šťastným gólom. Naši chlapci vyrovnali gólom D.Krausa. Škoda, že v poslednej minúte 1.polčasu sme si nedali pozor a hostia sa znovu ujali vedenia. Do 2.polčasu sme šli s tým, že sa pokúsime o zvrátenie výsledku, no už v 47.min. hostia zasa po rýchlom protiútoku zvýšili na 3:1. Strácali sme v poli veľa lôpt, čo nás stálo veľa síl a hostia nás za to tvrdo gólmi trestali. Štandardné situácie nám nevychádzali a aj p.rozhodca videl viac našich priestupkov, ako u hostí a tak sme doma utrpeli najťažšiu prehru v doterajšej histórii OFK.

pred 250 divákmi rozhodovali : A.Dubovecký – J.Rondzík

ostatné výsledky :

N.Tvarožec – Osikov 3:0, Abrahámovce – Bartošovce 5:1, Hažlín  – Gerlachov 1:7, Dubinné – Smilno 1:3, Lopúchov – Kružľov 7:1, Zborov – Koprivnica 4:0

22.KOLO 25.5.2013 : OFK 2010 KURIMA – ŠŠK pri ZŠ HAŽLÍN 3:2 (2:2)

– po proteste hostí zápas ŠTK skontumovala v prospech hostí 0:3 kont.

– dôvod: neoprávnený štart hráča domácich D.Baču…,ktorí nemal potvrdenie od lekára k štartu vo vyššej vekovej kategórii… V zápase dostali príležitosť viacerí dorastenci, keďže nám z rôznych dôvodov chýbali starší hráči.

ostatné vysledky :

Osikov – Zborov 3:0, Koprivnica – Kružľov 3:0 kon.- hostia nepricestovali, Lopúchov – Dubinné 3:4, Smilno – Marhaň 3:3, Gerlachov – Abrahámovce 3:1, Bartošovce – N.Tvarožec 5:0

23.KOLO 2.6.2013 : TJ POKROK ABRAHÁMOVCE – OFK 2010 KURIMA 2:1 (1:0)

gól OFK : Lukáš TIŠ

ŽK : J.Mikula, O.Podubinský

zostava OFK : M.Randár – M.Hudaček/K/, J.Randár, J.Zamborský, M.Murcko – S.Ilek (od 55.min R.Bača), J.Hajduk,  Ján Uhrin (od 67.min.Jaro Uhrin), J.Humeník – J.Mikula (od 75.min.O.Podubinský), L.Tiš (od 82.min. R.Šamko)

V takejto zostave sme nemali u tohto súpera prehrať. M.Randár po rokoch oprášil rukavice a výborne nahradil zraneného M.Kyjovského. V poli to však v horúcom počasí, hlavne v 1.polčase boz bekrvný výkon našich a potrestal ich za to v 45.min. nestarnúci L.Olejár, ktorý ušiel našej obrane a sólo od pol ihriska zakončil gólom. V druhom polčase sa hra nšich zlepšila, no zapojil sa rozhodca, keďže sme domácim ponúkli šancu na dobrý výsledok nepremieňaním svojich príležítostí, ktorých nebolo málo. Presadil sa akurát premiérovo v našom drese Lukáš Tiš, ktorý vvrovnal v 65.min. Pri domácich potom stáli všetci svätí a trest pre hostí prišiel v poslednej min. keď M.Hudačeka trafila lopta do ruky a domáci sa mohli radovať…

pred 60 divákmi rozhodoval Židišin

ostatné výsledky :

Bartošovce – Osikov 2:1, N.Tvarožec – Gerlachov 2:2, Hažlín – Smilno 5:1, Marhaň – Lopúchov 4:1, Dubinné – Koprivnica 3:0 (hostia na zápas nepricestovali)

 

24.kolo 9.6.2013 OFK 2010 KURIMA – TJ BUSOV NIŽNÝ TVAROŽEC 7:0 (3:0)

góly OFK : Jaroslav UHRIN 2, Jozef  HUMENÍK 2, Lukáš TIŠ 2, Ondrej PODUBINSKÝ

zostava OFK : M.Randár – M.Murcko, J.Randár, J.Zamborský, S.Ilek – F.Žatkovič (od 60.min.D.Kraus), J.Humeník, J.Mikula, O.Podubinský – Jaroslav Uhrin (od 66.min.P.Skonc) , L.Tiš

V bránke hostí bol 56-ročný Grobár, čo si zaslúži obdiv, no najväčšie uznanie si zaslúžia hráči vdresoch OFK, ktorým zápas dokonale vyšiel, predvádzali krásne akcie s častou a úspešnou streľbou. Už 1.polčas mohol skončiť viac ako 3- gólovým rozdielom. V druhom až do stavu 7:0 to bola priam exibícia našich. Zaznamenali sme vysoké víťazstvo a potešili divákov a konečne aj seba samých… !!!!!! …a keď aj dorastenci porazili v predzápase Kľušov 3:0, bola to jedna nádherná futbalová nedeľa.

pred 130 divákmi rozhodoval J.Mihaľ – podotýkam, že vo svojom veku odpískal bez asistentov obidva naše zápasy

ostatné výsledky :

Osikov – Kružľov 1:0, Zborov – Dubinné 2:3, Koprivnica – Marhaň 4:1, Lopúchov – Hažlín 3:1, Smilno – Abrahámovce 2:2, Gerlachov – Bartošovce 4:0

25.kolo 16.6.2013 : TJ ČERHOV BARTOŠOVCE – OFK 2010 KURIMA 2:0 (1:0)

ČK : L.TIŠ, J.RANDÁR

ŽK : M.HUDAČEK

zostava : M.Randár – M.Murcko (od 42.min. T.Tvardzik), J.Randár, J.Zamborský, S.Ilek – F.Žatkovič, M.Hudaček, J.Humeník, P.Skonc – L.Tiš, O.Podubinský

Po hodoch príde bolenie brucha a to bolo aj v našom prípade. Ako zvyčajne sme vonku v 1.polčase čakali či nám domáci nedajú nejaký gól a nenašiel sa nikto, kto by trošku loptu podržal a presne prihral. V 18.min. sme sa dostávali po priamom kope do výbornej šance, L.Tiš hlavičkoval, brankár domácich vytiahol neskutočný zákrok loptu vytlačil na brvno, na túto vyskakoval opäť L.Tiš a sotený domácim hráčom dal gól – ale rukou. Hl. rozhodca, nám dobre známi Harčár , najprv ukazoval na stred, že gól uznáva, no následne na pokyn asistenta (ten mimochodom signalizoval postavenie mimo hry ešte pred zahratím priameho kopu) neuznal a za nešportové správanie udelil L.Tišovi červenú kartu. Týmto zápas nabral na nervozite a tá zjavne hl.rozhodcovi prospieva. Paradoxne aj naši v oslabení sa začali viac pohybovať a viac bojovať. Domáci zaznamenali šťastný 1.gól, keď M.Murcko sa zranil a po rohovom kope sa lopta po odrazení dostala do našej bránky. Druhý polčas bol z našej strany veľmi kvalitný a len domáci brankár zachránil domácich od vyrovnania. V čase nášho najväčšieho tlaku bol v útoku ťahaný za ruky a potom za dres O.Podubinský, čo rozhodca nemal odvahu zapískať, loptu domáci našim vzali a dostali sa do rýchleho protiútoku, ktorý hasil J.Randár, rozhodca  zrazu veľmi odvážne pred našou 16-kou odpískal faul, vznikla strkanica a len to potreboval náš milý rozhodca a nekompromisne udelil J.Randárovi ČK. Domáci potom až v poslednej minúte zvýšili na 2:0 po peknej akcii.

pred 150 divákmi hrali divadlo Harčár – Segiňák

Mimochodom na našu námietku reagovala DK a KR : L.Tišovi červ.kartu anulovala a trest dostal rozhodca a delegát zväzu…

ostatné zápasy :

Gerlachov – Osikov 5:0, N.Tvarožec – Smilno 6:2, Abrahámovce – Lopúchov 1:3, Hažlín – Koprivnica 3:1, Marhaň – Zborov 3:1, Dubinné – Kružľov 2:1

26.kolo 23.6.2013 OFK 2010 KURIMA – ISKRA GERLACHOV 3:2 (1:1) 

góly OFK : Lukáš TIŠ, Jozef HUMENÍK, Ján HAJDUK (z pok.kopu)

ŽK : J.Hajduk, D.Kaus

zostava : M.Randár (od 65.min. M.Kyjovský) – M.Matej (od 74.min. F.Žatkovič), J.Hajduk, J.Zamborský, S.Ilek – O.Podubinský, M.Hudaček, J.Humeník, Ján Uhrin – P.Skonc (od 58.min. D.Kraus), L.Tiš

Domáci nastúpili na tento zápas s víťazom 1.triedy s odhodlaním rozlúčiť sa so sezónou víťazstvom a to sa im aj so šťastím podarilo. Futbal to bol kvalitný z oboch strán. Náš 1.gól  dal L.Tiš po peknej akcii. Hostia vyrovnali ešte v 1.polčase a hneď v úvode 2. sa aj ujali vedenia gólom, ktorému predchádzal faul na nášho hráča, čo však rozhodca takto nevyhodnotil. Vyrovnali sme zásluhou J.Humeníka, ktorý doklepol vyrazenú loptu do siete v 65.min. V 67.min. rozhodca posúdil zákrok brankára hostí po strete s našim hráčom ako nedovolený a nariadený pokutový kop J.Hajduk nekompromisne premenil. Na ihrisku sa pritvrdilo, hostia prehrať nechceli, ale naši si víťazstvo ustrážili a pre hostí to bol jediný zápas, ktorý vonku v tejto sezóne prehrali. Na domácom ihrisku sme porazili prvých 5 mužstiev  so skóre 19 : 5 !!!  …..